Умови фотостудії

Умови та правила використання приміщень та обладнання GT-STUDIO

news1

 1. У фотостудії категорично забороняється участь неповнолітніх моделей, незалежно від статевої приналежності, у зйомках сексуального або еротичного характеру (ст. 6 Закону України «Про захист суспільної моралі»).
 2. У фотостудії категорично заборонені зйомки порнографічного характеру (ст. 301 ККУ, ст. 7 ЗУ «Про захист суспільної моралі»).
 3. У фотостудії заборонено палити, розпивати спиртні напої та вживати їжу (якщо їжа не є об’єктом зйомки).
 4. Розпалювання свічок тільки з дозволу адміністратора (додаткова плата 40 грн. година).
 5. Зйомка тварин попередньо узгоджується з адміністрацією.
 6. Працювати у студії можливо тільки у чистому змінному взутті. Орендар повинен попереджувати моделей про необхідність мати із собою чисте та сухе взуття, або скористатись студійним взуттям за додаткову плату.
 7. У фотостудії на момент зйомки може знаходитись 7 чоловік по фіксованій ціні студії, присутність додаткових людей оплачується додатково. Ціна для ФОТОЗЙОМКИ у  “Білому залі”  – 400 грн в будні дні і 450грн у вихідні та святкові при умові що в залі до 7 чоловік. Ціна для ФОТОЗЙОМКИ у залі “Цех” 450грн в будні дні і у вихідні та святкові при умові, що в залі до 7 чоловік. Ціна для ФОТОЗЙОМКИ у залі “Family” 400грн в будні дні і у вихідні та святкові при умові, що в залі до 7 чоловік. Ціна для ВІДЕОЗЙОМКИ +50грн до фіксованої ціни залів за одну годину.
  Від 7 до 15 + 100 грн.год до фіксованої ціни,
  Від 16 до 20 + 200 грн.год,
  Від 21 до 30 + 300 грн.год.
  оплачується передоплата у розмірі 50% після бронювання студії. Передоплата НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!
 8. Використання будь яких спец ефектів (дим, рідина, мильні бульбашки, конфетті, свічки і т. п.) на знімальному майданчику потрібно узгодити з адміністрацією фотостудії.
 9. Увесь реквізит після зйомки повинен знаходитись на своїх місцях.
 10. За псування і поломку студійного обладнання, аксесуарів, інтер’єру і іншої власності фотостудії, Орендар несе повну матеріальну відповідальність і відшкодовує збитки у розмірі ринкової вартості.
 11. За падіння освітлювального приладу без видимих ушкоджень – штраф 2500 грн.
 12. По закінченню часу оренди студія має бути у тому ж вигляді, що і на початку фотозйомки.
 13. Все обладнання у фотостудії яку Ви орендуєте має бути у справному вигляді. Починаючи роботу в студії, Орендар приймає умови Договору і несе повну відповідальність за будь-які події, що відбувається а також їх наслідки (техніка безпеки, договірні відносини з клієнтами, дії клієнтів і т. д.).
 14. Фотостудія обладнана камерами відео нагляду.
 15. Орендодавець має право припинити зйомку без пояснення причини, якщо ці пункти були проігноровані.
 16. Бронюючи студію, Ви автоматично погоджуєтесь з правилами оренди.

1. Предмет Договору

1.1. Орендодавець забов’язується надати, а Орендар забов’язується прийняти у тимчасове використання фотостудію для проведення фотозйомки.
1.2. Назва зали яка орендується, дата та час оренди вказується у додатковій угоді до цього Договору.
1.3. Орендуючи фотостудію Орендар забов’язується дотримуватись правил оренди, а також норм етикету та суспільної моралі.
1.4. Договір набуває чинності з моменту його підписання та діє до повного виконання зобов’язань.

2. Час Оренди

2.1. Початком Оренди студії вважається заброньований час.
2.2. У випадку запізнення Орендатора, заброньований час НЕ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!!! Якщо Орендатор запізнюється більше ніж на 30 хвилин та не попередив про це, рахується що Орендатор не з’явився на зйомку. Отримана передоплата не повертається.
2.3. Якщо після заброньованого часу студія вільна, Ви можете продовжити знімальний час (уточнюйте цю інформацію у Орендодавця студії до початку зйомки).
2.4. Після закінчення зйомки, всі учасники фотосесії повинні залишити приміщення студії. Орендатор який підписав договір, приводить студію до порядку та залишається до завершення її перевірки Орендодавцем (або його представником Орендодавця). Зйомка закінчується за 5 хвилин до завершення заброньованого часу (якщо не має грандіозних змін в декораціях студії і не потребує довготривалого прибирання).
2.5. Закінченням Оренди студії вважається час, коли Орендодавець перевірив працездатність орендованого студійного обладнання та реквізиту.

3. Умови Праці.

3.1. У фотостудії категорично забороняється участь неповнолітніх моделей, незалежно від статевої приналежності, у зйомках сексуального або еротичного характеру (ст.6 Закону України «Про захист суспільної моралі»).
3.2. У фотостудії категорично заборонені зйомки порнографічного характеру (ст.301 УКУ,ст.7 ЗУ «Про захист суспільної моралі»).
3.3. У фотостудії заборонено палити, розпивати спиртні напої та вживати їжу (якщо їжа не є об’єктом зйомки).
3.4. Працювати у студії можливо тільки у чистому змінному взутті. Орендатор повинен попереджувати моделей про необхідність мати із собою чисте та сухе взуття.
3.5. Використання будь яких спец ефектів (дим, рідина, мильні бульбашки, конфетті, свічки і т.п.) на знімальному майданчику потрібно узгодити з адміністрацією фотостудії.
3.6. Орендодавець або його представник має право зайти на знімальний майданчик під час зйомок для контролю. Якщо по особливості Вашої роботи це не зручно – узгодьте це заздалегідь, до початку зйомки.
3.7. Увесь реквізит після зйомки повинен знаходитись на своїх місцях.
3.8. Усе що явно не прописане у цьому договорі потребує попередньої згоди з Орендодавцем.

4. Відповідальність Орендатора.

4.1. За псування і поломку студійного обладнання, аксесуарів, інтер’єру і іншої власності фотостудії, Орендар несе повну матеріальну відповідальність і відшкодовує збитки у розмірі ринкової вартості, за поломку циклорами штраф -1500 грн, за пошкодження фонів 1м – 200 грн.
4.2. За падіння освітлювального приладу без видимих ушкоджень – штраф 2500 грн.
4.3. По закінченню часу оренди студія має бути у тому ж вигляді, що і на початку фотозйомки.
4.4. Все обладнання у фотостудії яку Ви орендуєте має бути у справному вигляді. Починаючи роботу в студії, Орендар приймає умови Договору і несе повну відповідальність за будь-які події, що відбувається а також їх наслідки (техніка безпеки, договірні відносини з клієнтами, дії клієнтів і т.д.).
4.5. У випадку порушення п. 3.1.,3.2. даного Договору, Орендар несе повну відповідальність у рамках чинного Законодавства України.

5. Інші умови.

5.1. Орендар не заперечує проти використання та обробки його персональних даних виключно для виконання умов цього Договору. Також Орендар дає свою згоду на передачу його персональних даних третій особі виключно у рамках Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. № 2294-VI. Орендар повідомлений про внесення його даних у базу персональних даних та ознайомлений з правами передбаченими ст.8 Закону України «Про персональні дані».
5.2. У випадках, не передбачених цим Договором, Сторони керуються чинним Законодавством.
5.3. Цей Договір складений у двох примірниках, і має однакову юридичну силу, по одному для кожної із Сторін.
5.4. Фотостудія обладнана камерами відео нагляду.
5.5. Орендодавець має право відмовити в оренді без пояснення причини до або в процесі зйомки.